Bohemia WILD PEARL
Bohemia WILD PEARL
Czech English French German Italian Russian Spanish

Výstavy

Only One Gold Famous Gold

2021
Datum Druh Místo konání Rozhodčí Třída Ocenění Poznámka
31.10.2021 mezinárodní Bratislava (SK) Janek Jana SK šampionů

V2,res.CAC

30.10.2021 mezinárodní Bratislava (SK) Piskay Vladimír SK šampionů

V4

29.10.2021 mezinárodní Bratislava (SK) Ridarčíková Gabriela SK šampionů

V1,CAC,res.CACIB

09.10.2021 mezinárodní České Budějovice Gregorz Robak PL šampionů

V1,CAC

01.10.2021 WDS Brno Jakkel Tamás HU pracovní

V4

30.09.2021 Speciální výstava retrieverů při WDS Olomouc Vidar Grundetjem NR pracovní

V1,CAC,BIS2 PRACOVNÍ PES

29.09.2021 mezinárodní Brno Jindřichovská Jarmila šampionů

V2,res.CAC

28.09.2021 Klubová výstava Olomouc Borge Espeland NR vítězů

V2,res.CAC

28.08.2021 mezinárodní Mladá Boleslav Matakovič Bojan HR pracovní

V1,CAC

22.08.2021 mezinárodní Bialystok PL Miroslav Václavík pracovní

V1,CWC

21.08.2021 národní Bialystok PL Magdalena Swieton PL pracovní

V1,CWC

15.08.2021 mezinárodní Brno Darina Mervová pracovní

V1,CAC

14.08.2021 mezinárodní Brno Lenka Frnčová pracovní

V2,res.CAC

08.08.2021 Klubová výstava Horka na Moravě Slawik Tomasz pracovní

V1,CAC

07.08.2021 Klubová výstava Horka na Moravě Fičko M. pracovní

V2

01.08.2021 Klubová výstava Humpolec Salvatore La Fata pracovní

V2,res.CAC

31.07.2021 mezinárodní Klatovy Darina Mervová pracovní

V1,CAC

18.07.2021 národní Jelenia Góra (PL) Maciej Lipiec PL pracovní

excellent1,CWC

17.07.2021 Národní výstava Jelenia Góra (PL) Hanna Wožna-Gill PL pracovní

excellent1,CWC,BIS 2

11.07.2021 mezinárodní Nitra (SK) Ludmila Fintorová SK pracovní

V1,CAC

10.07.2021 mezinárodní Nitra (SK) Daniela Bartošová SK pracovní

V1,CAC,res.CACIB

09.07.2021 mezinárodní Nitra (SK) Mladenovič Miča RS pracovní

excellent 2,res.CAC

08.07.2021 mezinárodní Nitra (SK) Jozef Jursa SK otevřená

excellent 3

06.07.2021 Klubová výstava Kralovice Frederik Kien Hansen pracovní

V1,CAC+CC

05.07.2021 Klubová výstava Kralovice Dorota Witkowska PL pracovní

V2

03.07.2021 národní Klatovy Olga Dolejšová pracovní

V2,resCAC

26.06.2021 mezinárodní Brno Zofia Konderla PL otevřená

V3

05.06.2021 mezinárodní Brno Vaníčková Kristina otevřená

výborná 2 res.CAC

29.05.2021 mezinárodní Leszno PL Piotr Krol otevřená

excellent 2

2020
Datum Druh Místo konání Rozhodčí Třída Ocenění Poznámka
09.10.2020 národní Opole Polsko Monika Parasyn mezitřída

excellent 2

28.09.2020 Klubová výstava Kelč Miloš Kašpar mezitřída

V1,CAC,CC

27.09.2020 Klubová výstava Kelč Darina Mervová mezitřída

V1,CAC,CC

12.09.2020 Národní výstava Ostrava František Korda mezitřída

V2,RES CAC

05.09.2020 Národní výstava Olomouc Judit Beke mezitřída

V1 CAC

30.08.2020 Klubová výstava Humpolec František Korda mezitřída

V2,RES CAC

29.08.2020 Klubová výstava Humpolec Radim Kašpar mezitřída

V3

23.08.2020 mezinárodní Bratislava (SK) Kanas SK mezitřída

V2 RES CAC

15.08.2020 Národní výstava psů Mladá Boleslav Jindřichovská mladých

V3

07.07.2020 Klubová výstava Horka na Moravě Zdenka Jílková mladých

V2

29.02.2020 krajská Lysá nad Labem Andráš Polgar SRB mladých

V1,VÍTĚZ TŘÍDY,KRAJSKÝ VÍTĚZ

26.01.2020 mezinárodní Nitra (SK) Eva Felszeghyova SK dorostu

VN

25.01.2020 mezinárodní Nitra (SK) Krysztof Czechowski PL dorostu

VN

24.01.2020 mezinárodní Nitra (SK) Tesycs Gyorgy HU dorostu

VN3

2019
Datum Druh Místo konání Rozhodčí Třída Ocenění Poznámka
07.12.2019 mezinárodní Nitra (SK) T. Urek (SLO) dorostu

VN2

06.12.2019 mezinárodní Nitra (SK) Z. Jílková (CZ) dorostu

VN3

27.10.2019 mezinárodní Bratislava (SK) Matakovič (HR) štěňat

VN2

26.10.2019 mezinárodní Bratislava (SK) Kuplyauskas (RU) štěňat

VN1

25.10.2019 mezinárodní Bratislava (SK) Ahlman Stockmari (FI) štěňat

VN1

12.10.2019 mezinárodní České Budějovice L. Fintorová (SK) štěňat

VN1

15.09.2019 krajská Martiněves B. Ovesná (CZ) štěňat

VN1

08.09.2019 Klubová Horka na Moravě Heiskanen (FI) štěňat

VN1
BOB Baby