Bohemia WILD PEARL
Bohemia WILD PEARL
Czech English French German Italian Russian Spanish

Výstavy

White Famous Gold od Kamenné hradby

2020
Datum Druh Místo konání Rozhodčí Třída Ocenění Poznámka
29.02.2020 krajská Lysá nad Labem Andráš Polgar SRB pracovní

V1,VÍTĚZ TŘÍDY,KRAJSKÝ VÍTĚZ

2019
Datum Druh Místo konání Rozhodčí Třída Ocenění Poznámka
08.12.2019 mezinárodní Nitra (SK) Bartošová SK šampionů

V2,RES CAC

07.12.2019 mezinárodní Nitra (SK) Urek SLO šampionů

V2,RES CAC

06.12.2019 mezinárodní Nitra (SK) Jílková CZ šampionů

V2,RES CAC

27.10.2019 mezinárodní Bratislava (SK) Matakovič HR šampionů

V2,RES CAC

26.10.2019 mezinárodní Bratislava (SK) Kuplyauskas RU šampionů

V3

25.10.2019 mezinárodní Bratislava (SK) Stockmari FI šampionů

V3

12.10.2019 mezinárodní České Budějovice Fintorová SK pracovní

V1 CAC

28.09.2019 mezinárodní Wroclaw PL Piskay SK pracovní

V1,CAC

15.09.2019 krajská Martiněves Ovesná CZ vítězů

V1,VT,KV

09.09.2019 Klubová výstava Horka na Moravě Haiskanen FI pracovní

V2,RES CAC

15.06.2019 národní Wels Moray GB pracovní

V3

14.06.2019 EDS Wels AT Jakkel HU pracovní

V

25.05.2019 Klubová výstava Žebětín Brno Moran IRL pracovní

V1,CAC

18.05.2019 mezinárodní Litoměřice Pasák CZ pracovní

V2,REC CAC

08.05.2019 krajská Mladá Boleslav Dolejšová CZ pracovní

V1,VT

06.04.2019 národní Ostrava Kašpar ml CZ šampionů

V2,RES CAC

23.03.2019 národní Zielona Gora PL Witkowska PL pracovní

V1,CAC

10.03.2019 národní Jelenia Góra (PL) Draganescu (RU) šampionů

V1, CWC

09.03.2019 mezinárodní Graz (A) Voláriková (SK) pracovní

V2, r.CACA

27.01.2019 mezinárodní Nitra (SK) Janek (SK) pracovní

V1, CAC

26.01.2019 mezinárodní Nitra (SK) Dehaes (BE) pracovní

V1, CAC

2018
Datum Druh Místo konání Rozhodčí Třída Ocenění Poznámka
09.12.2018 mezinárodní Nitra (SK) Pokorn SL pracovní

V1,CAC

08.12.2018 mezinárodní Nitra (SK) Kanas SK pracovní

V1

28.10.2018 národní Debeljača SRB Babič SRB pracovní

V1,BOB,BIG3

26.10.2018 mezinárodní Bratislava (SK) Weron PL pracovní

V2,RES CAC

18.10.2018 mezinárodní Poznan PL Vasiljevič SRB pracovní

V1,CAC

17.10.2018 mezinárodní Poznan PL Olszewski pracovní

V1,CAC

07.10.2018 národní Jelenia Góra (PL) Czechowski PL pracovní

V2

06.10.2018 mezinárodní České Budějovice Jílková CZ mezitřída

V3

29.09.2018 mezinárodní Wroclaw PL Johansson SWE mezitřída

V2

08.09.2018 Klubová výstava Žebětín Brno Janice UK mezitřída

V3

19.08.2018 mezinárodní Bratislava (SK) Andreou CYP mladých

V2

18.08.2018 mezinárodní Bratislava (SK) Laszlo HU mladých

V2

22.07.2018 mezinárodní Czestochowa Voláriková SK mezitřída

V1,CWC

21.07.2018 národní Czestochowa Parasyn PL mezitřída

V2

30.06.2018 národní Klatovy Kašpar CZ mezitřída

V2

08.05.2018 krajská Mladá Boleslav Nosek mladých

V1,VT,KV

30.04.2018 Klubová výstava Kelč Rainey IRL mladých

V2

28.04.2018 národní Pápa HU Sandor HU mladých

V2

28.04.2018 národní Pápa HU Schogol HU mladých

V2

21.04.2018 mezinárodní České Budějovice Matakovič HR mladých

V2

10.03.2018 národní Jelenia Góra (PL) Robak PL mladých

V4

13.01.2018 národní Brno Grill AT mladých

V

2017
Datum Druh Místo konání Rozhodčí Třída Ocenění Poznámka
04.11.2017 mezinárodní Praha Viveca FIN dorostu

VN

07.10.2017 mezinárodní České Budějovice Václavík CZ dorostu

VN2

23.09.2017 mezinárodní Wroclaw Szpunar PL štěňat

VP1,BOB BABY